Jesteśmy najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców w Lublinie…

…nie myślimy o sobie w tych kategoriach, jednak zadowoleni kursanci, a dziś już kierowcy, często nam to wyznają.
W codziennej pracy skupiamy się na zapewnieniu kursantom najlepszych warunków do zdania egzaminów. Dzięki temu mamy pewność, że
otrzymujesz wszystko czego potrzeba do bezproblemowego zdania każdego egzaminu. Nasze zadanie ułatwiają nam:

Doświadczenie

Założony przez Mariusza Popko w 1995 roku OSK EFEKT działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców (także zawodowych) i wykwalifikowanych operatorów specjalistycznych pojazdów. Wiele lat doświadczeń łączymy z umiejętnością podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami.

Wysoka zdawalność

Wymiernym wynikiem naszej pracy jest współczynnik zdawalności. Od lat znajdujemy się w czołówce szkół z Lublina. Jest to efekt profesjonalnego przygotowania teoretycznego i praktycznego. Możesz mieć pewność, że korzystając z nowoczesnej szkoły nauki jazdy zwiększasz szanse na zdanie egzaminów już za pierwszym razem!

Rzetelność

Nasza renoma nie pozwala nam na jakiekolwiek kompromisy – wybierając OSK EFEKT masz pewność, że wszystkie kursy będą przebiegać sprawnie, według planu, a każda wątpliwość dotycząca samego egzaminu czy zasad ruchu drogowego będzie rozwiana niezwłocznie. Nasz ośrodek spełnia restrykcyjne kryteria programu SUPER OSK.

Nowoczesne zaplecze

Oprócz najnowszych modeli pojazdów, które używane są także podczas egzaminów, dysponujemy dwoma komfortowymi biurami wraz z centrami szkoleniowymi. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach odbywających się w nowoczesnych salach wykładowych, nowe pojazdy szkoleniowe odpowiadające tym z egzaminów, wykwalifikowana kadra – to gwarancja Twojego sukcesu!

Wykwalifikowana kadra

Wyrozumiali i przeszkoleni instruktorzy nie tylko wyjaśnią każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażą wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta.

Zobacz naszą siedzibę

Sprawdź cennik kursów oraz
aktualne promocje
i zapisz się na kurs już dzisiaj